Mexen Uni-Term hoek-/rechte radiatorkraan, Duplex, DN50, goud - W908-000-50
search
Messing Messing
1 Mpa 1 Mpa
Standaardaansluiting Standaardaansluiting
Index:
W908-000-50
Type:
Kleur:
Goud
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Goud - ()
Mexen hoek-/rechte radiatorklep, Duplex, DN50, goud, gemaakt van messing, is een uitstekende keuze voor elk verwarmingssysteem. De universaliteit van de klep maakt montage zowel in de muur als in de vloer mogelijk, met de mogelijkheid om de kop links of rechts aan te sluiten. Het product kenmerkt zich door hoge duurzaamheid dankzij een maximale werkdruk van 10 bar en een werktemperatuur tot 120 °C. De set bevat koppelstukken voor meerlaagse buizen 16x2 mm en koperen buizen 15 mm.
Technische gegevens:
Materiaal: Messing
Kleur: Goud
Aansluitdiameter: G 1/2"
Draad voor kop: M30 x 1,5 mm
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Bodemverbinding met een afstand van 50 mm
Mogelijkheid om de kop links of rechts aan te sluiten
Inclusief koppelstukken voor meerlaagse buizen 16x2 mm en voor koperen buizen 15 mm
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Messing
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Standaardaansluiting
2 jaar garantie
Serie
Type
Kleur
Goud
Aansluitsdiameter
G 1/2"
Gebruikershandleiding
Veiligheidsinformatie
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,95%