Mexen Fremont vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE-onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1099-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Fremont  vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE-onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1099-1240-182-505-4V1-01 Mexen Fremont  vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE-onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1099-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Index:
F1099-1240-182-505-4V1-01
Lengte:
1240 mm
Breedte:
182 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Eik
Monster - Nee - ()
De Mexen Fremont panele winylowe zijn een uitstekende keuze voor elke ruimte door hun vele voordelen. Met een formaat van 1240 x 182 mm en een totale dikte van 6,5 mm, inclusief een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm, bieden deze panelen een stevige ondergrond. De AC4-slijtageklasse en klasse 32 gebruiksklasse zorgen voor een lange levensduur, terwijl de 4-zijdige V-fuga een realistische houtlook biedt. Gemaakt van een polimero-steencomposiet, zijn de panelen 100% waterdicht en eenvoudig te reinigen. Tot slot zijn ze compatibel met vloerverwarming en bieden bescherming tegen mechanische schade en krassen. Het praktische Valinge 2G klik-systeem maakt installatie eenvoudig.
Productspecificatie:
Lengte: 1240 mm
Breedte: 182 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Slijtlaag dikte: 0,55 mm
Slijtvastheidsklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks per pak: 8
Aantal m² per pak: 1,80
Structuur: Eik
Materiaal: Polymeer-steencomposiet
Montagemethode: Valinge 2G
Anti-slip klasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-groef
Geïntegreerde IXPE-onderlaag - 1,5 mm
Waterbestendig - 100%
Oppervlak dat het schoonmaken van vuil vergemakkelijkt
Bestand tegen mechanische beschadigingen en krassen
Compatibiliteit met vloerverwarming op lage temperatuur
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
SPC
System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
Dilatatie
20 jaar garantie
Serie
Lengte
1240 mm
Breedte
182 mm
Dikte
6,5 mm
Patroon
Materiaal
Polymeer-steen composiet
Montagewijze
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
8
Aantal m² in een pakket
1,80
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Natuurlijk
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,84%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.8054 m2
Totaal: 1 - stukken: 8
SPC SPC
Index:
F1099-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm