Mexen G00 thermostatische set hoekig/recht, Duplex, DN50, goud - W908-900-50
search
Messing Messing
Beveiliging tegen bevriezen Beveiliging tegen bevriezen
Temperatuurregeling Temperatuurregeling
Index:
W908-900-50
Type:
Recht, Hoekig
Serie:
G00
Kleur:
Goud
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Goud - ()
Mexen G00 thermostatische set hoekig/recht, Duplex, DN50, goud, biedt uitzonderlijke functionaliteit en duurzaamheid. Gemaakt van messing met een elegante gouden afwerking, is de set geschikt voor verschillende soorten aansluitingen. Kenmerkt zich door een maximale werkdruk van 10 bar en een temperatuurbereik van 0 tot 29°C. Bevat verbindingen voor meerlaagse en koperen buizen, evenals universele aansluitingen voor installatie in de muur of op de vloer. Ideale keuze voor moderne en stijlvolle verwarmingsinstallaties.
Technische gegevens:
Materiaal van de klep: Messing
Kleur van de klep: Goud
Diameter van de klepaansluiting: G 1/2"
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Onderste aansluiting met een afstand van 50 mm
Draadaansluiting van de kop: M30 x 1,5 mm
Kleur van de kop: Goud
Instelschaal: 0-5
Temperatuur instelbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Vorstbeveiliging bij 5°C
Mogelijkheid om de kop aan de linker- of rechterkant van de klep aan te sluiten
Inclusief extra verbindingen voor meerlaagse buizen van 16x2 mm en voor koperen buizen van 15 mm
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Messing
Beveiliging tegen bevriezen
Temperatuurregeling
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
2 jaar garantie
G00
Type
Recht , Hoekig
Kleur
Goud
Aansluitsdiameter
G 1/2"
Afdekking
Nee
Gebruiksaanwijzing - radiatorventiel
Handleiding - thermostatische kop
Veiligheidsinformatie - radiatorklep
Veiligheidsinformatie - thermostaatkop
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,99%