Mexen G00 axiale thermostaatset met R-bekleding, goud - W903-900-904-50
search
Messing Messing
Beveiliging tegen bevriezen Beveiliging tegen bevriezen
Temperatuurregeling Temperatuurregeling
Index:
W903-900-904-50
Type:
Axiell
Serie:
G00
Kleur:
Goud
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Goud - ()
De Mexen G00 axiale thermostaatset met gouden R-bekleding is een elegante en functionele keuze voor uw huis. Gemaakt van hoogwaardig messing voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. De kleppen hebben een aansluitdiameter van G 1/2" en kunnen werken bij temperaturen tot 120°C en drukken tot 10 bar. De set bevat roestvrijstalen afdekkingen voor extra esthetiek. Temperatuurregeling van 0-29°C met bevriezingsbescherming zorgt voor gebruikscomfort.
Technische gegevens:
Klepmateriaal: Messing
Kleur van de kleppen: Goud
Klepaansluitdiameter: G 1/2"
Bedrijfstemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Kopdraad: M30 x 1,5 mm
Kleur van de kop: Goud
Regelschaal: 0-5
Temperatuur instelbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Bevriezingsbescherming bij 5°C
Kleur van de bekleding: Goud
Rozetmateriaal: Roestvrij staal
Externe rozetdiameter: 65 mm
Rozethoogte: 7 mm
Interne gatdiameter: 21 mm
Buisjesmateriaal: Messing
Buisjeslengte: 50 mm
Interne buisjesdiameter: 20 mm
De bekleding bestaat uit twee enkele rozetten en een buis
Het pakket bevat een toevoer- en afsluitradiatorklep
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Messing
Beveiliging tegen bevriezen
Temperatuurregeling
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Weerstand en duurzaamheid
2 jaar garantie
G00
Type
Axiell
Kleur
Goud
Aansluitsdiameter
G 1/2"
Afdekking
Ja
Gebruiksaanwijzing - radiatorventiel
Handleiding - thermostatische kop
Veiligheidsinformatie - radiatorklep
Veiligheidsinformatie - thermostaatkop
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,89%