Mexen G00 axiale thermostatische set met S-afdekking, goud - W903-900-909-50
search
Index:
W903-900-909-50
Kleur:
Goud
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Goud - ()
Mexen G00 axiale thermostatische set met S-afdekking, goud, biedt uitstekende prestaties en een elegant uiterlijk. Gemaakt van hoogwaardig messing, garandeert het duurzaamheid en weerstand tegen hoge temperaturen tot 120°C en werkdruk tot 10 bar. De set bevat een aanvoer- en afsluitradiatorklep, waarmee een nauwkeurige temperatuurregeling in het bereik van 0-29°C mogelijk is. De gouden kleur en het roestvrij staal gebruikt in de afdekking bieden een esthetische en moderne uitstraling, die perfect past bij elk interieur.
Technische gegevens:
Materiaal van de kleppen: Messing
Kleur van de kleppen: Goud
Aansluitdiameter van de kleppen: G 1/2"
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Draad van de kop: M30 x 1,5 mm
Kleur van de kop: Goud
Instelschaal: 0-5
Temperatuurbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Vorstbescherming 5°C
Kleur van de afdekking: Goud
Materiaal van de rozetten: Roestvrij staal
Breedte van de rozetten: 65 mm
Hoogte van de rozetten: 7 mm
Diameter van de interne opening: 21 mm
Materiaal van de bussen: Messing
Lengte van de bussen: 50 mm
Interne diameter van de bussen: 20 mm
Afdekking bestaat uit twee enkele rozetten en een bus
Set bevat aanvoer- en afsluitradiatorklep
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Kleur
Goud
Schrijf ons
19,93%