Mexen G00 hoek thermostatische set met rozet S, Duplex, DN50, goud - W907-900-910-50
search
Index:
W907-900-910-50
Kleur:
Goud
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Goud - ()
Mexen G00 hoek thermostatische set met rozet S, Duplex, DN50, goud biedt uitzonderlijke kwaliteit en duurzaamheid dankzij het gebruik van messing. Het product onderscheidt zich door zijn elegante gouden kleur en het vermogen om te werken bij temperaturen tot 120°C bij een maximale werkdruk van 10 bar. Met de onderste aansluiting met een afstand van 50 mm en een regelschaal van 0-5 zorgt het voor een nauwkeurige temperatuurregeling in het bereik van 0 tot 29°C. Bovendien is het uitgerust met vorstbescherming en de mogelijkheid om de kop aan de linker- of rechterkant van de klep aan te sluiten.
Technische gegevens:
Klep materiaal: Messing
Kleur klep: Goud
Aansluitdiameter klep: G 1/2"
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Verwarmingsklep toevoer en afsluiting
Onderste aansluiting met een afstand van 50 mm
Kop schroefdraad: M30 x 1,5 mm
Kleur hoofd: Goud
Regelschaal: 0-5
Temperatuurregeling: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Vorstbeveiliging 5°C
Mogelijkheid tot het aansluiten van de kop aan de linker- of rechterkant van de klep
Kleur rozet: Goud
Materiaal rozet: Roestvrij staal
Breedte rozet: 115 x 65 mm
Hoogte rozet: 7 mm
Diameter binnenste gat: 21 mm
Materiaal buizen: Messing
Lengte buizen: 50 mm
Interne diameter buizen: 20 mm
Afstand tussen gaten voor verwarmingsaansluitingen: 50 mm
De rozet bestaat uit een dubbele rozet en twee hulzen
Compleet met extra fittingen voor meerlaagse buizen 16x2 mm en fittingen voor koperen buizen 15 mm
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Weerstand en duurzaamheid
Kleur
Goud
Afdekking
Ja
Schrijf ons
19,94%