Mexen G00 thermostaatset hoek met afdekking R, wit - W901-900-904-20
search
Messing Messing
Beveiliging tegen bevriezen Beveiliging tegen bevriezen
Temperatuurregeling Temperatuurregeling
Index:
W901-900-904-20
Type:
Hoekig
Serie:
G00
Kleur:
Wit
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Wit - ()
Mexen G00 hoek thermostaatset met afdekking R, wit is de ideale keuze voor mensen die functionaliteit en esthetiek op prijs stellen. Het materiaal van de ventielen en hulzen is messing en de rozetten zijn van roestvrij staal, wat duurzaamheid en weerstand garandeert. Het systeem heeft een maximale werkdruk van 10 bar, een bedrijfstemperatuur tot 120°C en een temperatuurbereik van 0°C tot 29°C. De set bevat een aanvoer- en afsluitradiatorklep, wat veelzijdigheid en gebruiksgemak biedt.
Technische gegevens:
Materiaal ventielen: Messing
Kleur ventielen: Wit
Ventielaansluiting diameter: G 1/2"
Bedieningstemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Kopdraad: M30 x 1,5 mm
Kleur kop: Wit
Instelschaal: 0-5
Temperatuurinstelbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Vorstbescherming 5°C
Kleur afdekking: Wit
Rozettenmateriaal: Roestvrij staal
Uiterste diameter rozetten: 65 mm
Hoogte rozetten: 7 mm
Diameter binnenopening: 21 mm
Hulsmateriaal: Messing
Lengte hulzen: 50 mm
Binnenste diameter hulzen: 20 mm
De afdekking bestaat uit twee enkele rozetten en een huls
Compleet met aanvoer- en afsluitradiatorklep
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Messing
Beveiliging tegen bevriezen
Temperatuurregeling
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Weerstand en duurzaamheid
2 jaar garantie
G00
Type
Hoekig
Kleur
Wit
Aansluitsdiameter
G 1/2"
Afdekking
Ja
Gebruiksaanwijzing - radiatorventiel
Handleiding - thermostatische kop
Veiligheidsinformatie - radiatorklep
Veiligheidsinformatie - thermostaatkop
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,93%