Mexen G00 hoek thermostaatset met witte afdekking S - W901-900-909-20
search
Index:
W901-900-909-20
Kleur:
Wit
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Wit - ()
De Mexen G00 hoek thermostaatset met witte afdekking S is de ideale oplossing voor mensen die functionaliteit en esthetiek waarderen. Gemaakt van messing, staat het garant voor hoge kwaliteit en duurzaamheid. De ventielen hebben een aansluitdiameter van G 1/2" en de schroefdraad van de kop is M30 x 1,5 mm. De maximale werktemperatuur is 120°C en de werkdruk is 10 bar. Een extra voordeel is de vorstbescherming bij 5°C. De afdekking bestaat uit twee enkele rozetten en een bus, wat zorgt voor een esthetische afwerking.
Technische gegevens:
Materiaal ventielen: Messing
Kleur ventielen: Wit
Aansluitdiameter van de ventielen: G 1/2"
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Schroefdraad van de kop: M30 x 1,5 mm
Kleur van de kop: Wit
Regelschaal: 0-5
Temperatuurinstelbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Vorstbescherming 5°C
Kleur van de afdekking: Wit
Materiaal rozetten: Roestvrij staal
Breedte van de rozetten: 65 mm
Hoogte van de rozetten: 7 mm
Diameter van de binnenste opening: 21 mm
Materiaal bussen: Messing
Lengte van de bussen: 50 mm
Interne diameter van de bussen: 20 mm
De afdekking bestaat uit twee enkele rozetten en een bus
De set bevat een toevoer- en afsluitradiatorklep
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Kleur
Wit
Schrijf ons
19,93%