Mexen Palmdale vinyl panelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, onderlaag IXPE 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1127-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Palmdale  vinyl panelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, onderlaag IXPE 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1127-1240-182-505-4V1-01 Mexen Palmdale  vinyl panelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, onderlaag IXPE 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1127-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1127-1240-182-505-4V1-01
Lengte:
1240 mm
Breedte:
182 mm
Dikte:
6,5 mm
Monster - Nee - ()
De Mexen Palmdale vinlypanelen bieden uitstekende voordelen voor elke ruimte. Met een formaat van 1240 mm x 182 mm en een dikte van 6,5 mm, inclusief een 1,5 mm IXPE onderlaag, zijn deze panelen zowel duurzaam als comfortabel. Ze hebben een slijtvastheidsklasse AC4 en gebruiksklasse 32, wat zorgt voor langdurige prestaties in drukke omgevingen. Dankzij de 100% waterdichtheid en de vierzijdige V-groef zijn ze ideaal voor vochtige ruimtes. De DS-antislipklasse verzekert veiligheid, terwijl de hoge kras- en schokbestendigheid een langdurige esthetiek garandeert. Bovendien zijn de panelen antistatisch en compatibel met vloerverwarming bij lage temperaturen, wat bijdraagt aan een aangename en efficiënte ruimte. Het Dubbellaags Valinge 2G installatie systeem maakt montage eenvoudig en snel.
Productspecificatie:
Lengte: 1240 mm
Breedte: 182 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Slijtlaagdikte: 0,55 mm
Slijtvastheidsklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks in een pak: 8
Aantal m² in een pak: 1,80
Structuur: Eik
Antislipklasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-groef
Geïntegreerde onderlaag IXPE - 1,5 mm
Waterdichtheid - 100%
Oppervlak vergemakkelijkt schoonmaken van vuil
Weerstand tegen mechanische schade en krassen
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
20 jaar garantie
Serie
Lengte
1240 mm
Breedte
182 mm
Dikte
6,5 mm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Schrijf ons
19,84%
m2
+10% bezorging
Index:
F1127-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm