Mexen Palmdale vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1180-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Palmdale  vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1180-0635-127-505-4V1-01 Mexen Palmdale  vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1180-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1180-0635-127-505-4V1-01
Lengte:
635 mm
Breedte:
127 mm
Dikte:
6,5 mm
Monster - Nee - ()
Mexen Palmdale panele winylowe jodełka 635 x 127 mm bieden een perfecte balans tussen stijl en functionaliteit. Met een lengte van 635 mm en breedte van 127 mm, passen deze panelen prachtig in diverse ruimten. De 6,5 mm dikke SPC-constructie, inclusief een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm, zorgt voor uitzonderlijk comfort en duurzaamheid. Mexen Palmdale beschikt over een AC4 slijtageklasse en een gebruiksklasse van 32, waardoor ze geschikt zijn voor intensief gebruik. Hun 100% waterdichtheid en het Valinge 2G montagesysteem maken de installatie eenvoudig en ideaal voor vochtige omgevingen. De 4-zijdige V-groef en eikenstructuur dragen bij aan een authentieke houten uitstraling, terwijl anti-slip en antistatische eigenschappen extra veiligheid bieden. Bovendien zijn de panelen compatibel met laagtemperatuur vloerverwarming en bieden ze een vloeroppervlak dat eenvoudig te reinigen is en bestand tegen schade en krassen.
Productspecificatie:
Lengte: 635 mm
Breedte: 127 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Dikte van de slijtlaag: 0,55 mm
Slijtageklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks in een pakket: 20 (10 links en 10 rechts)
Aantal m² in een pakket: 1,61
Structuur: Eik
Materiaal: Polymeer-steencomposiet
Montagemethode: Valinge 2G
Anti-slip klasse: DS
Warmtegeleidingscoëfficiënt: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-groef
Geïntegreerde IXPE onderlaag - 1,5 mm
Waterbestendigheid - 100%
Oppervlak dat reiniging van vervuilingen vergemakkelijkt
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met lage temperatuur vloerverwarming
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
20 jaar garantie
Serie
Lengte
635 mm
Breedte
127 mm
Dikte
6,5 mm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Tint
Natuurlijk
Schrijf ons
19,91%
m2
+10% bezorging
Index:
F1180-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm