Mexen G00 hoek thermostaatset met afdekrozet S, Duplex, DN50, wit - W907-900-910-20
search
Index:
W907-900-910-20
Kleur:
Wit
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Wit - ()
De Mexen G00 hoek thermostaatset met afdekrozet S, Duplex, DN50 in witte kleur is de ideale oplossing voor moderne verwarmingsinstallaties. Gemaakt van hoogwaardig messing, staat hij garant voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Het kenmerkt zich door een maximale werkdruk van 10 bar en een werktemperatuur tot 120°C. De radiatorkraan heeft een onderste aansluiting met een afstand van 50 mm en de mogelijkheid om de temperatuur in te stellen van 0 tot 29°C. Bovendien is het product uitgerust met een roestvrijstalen afdekrozet, wat zijn elegante uitstraling benadrukt.
Technische gegevens:
Kraanmateriaal: Messing
Kraankleur: Wit
Kraanaansluiting: G 1/2"
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Aanvoer- en afsluitradiatorkraan
Onderste aansluiting met een afstand van 50 mm
Kopdraad: M30 x 1,5 mm
Kleur van de kop: Wit
Regelschaal: 0-5
Temperatuurinstellingsbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Vorstbeveiliging 5°C
Mogelijkheid om de kop aan de linker- of rechterkant van de kraan te monteren
Kleur van de afdekrozet: Wit
Materiaal van de rozet: Roestvrij staal
Breedte van de rozet: 115 x 65 mm
Hoogte van de rozet: 7 mm
Diameter van de binnenopening: 21 mm
Materiaal van de hulsjes: Messing
Lengte van de hulsjes: 50 mm
Interne diameter van de hulsjes: 20 mm
Afstand van de gaten voor radiatoraansluitingen: 50 mm
De afdekrozet bestaat uit een dubbele rozet en twee hulzen
Inclusief extra koppelingen voor meerlaagse buizen 16x2 mm en koppelingen voor koperen buizen 15 mm
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Weerstand en duurzaamheid
Kleur
Wit
Afdekking
Ja
Schrijf ons
19,99%