Mexen Mars elektrische radiator 500 x 400 mm, 300 W, wit - W110-0500-400-6300-20
search
Mexen Mars elektrische radiator 500 x 400 mm, 300 W, wit - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrische radiator 500 x 400 mm, 300 W, wit - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrische radiator 500 x 400 mm, 300 W, wit - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrische radiator 500 x 400 mm, 300 W, wit - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrische radiator 500 x 400 mm, 300 W, wit - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrische radiator 500 x 400 mm, 300 W, wit - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrische radiator 500 x 400 mm, 300 W, wit - W110-0500-400-6300-20
Verwarmingsvermogen: 300 W Verwarmingsvermogen: 300 W
 Staal Staal
Thermostaat Thermostaat
Index:
W110-0500-400-6300-20
Hoogte:
500 mm
Kleur:
Wit
Breedte:
400 mm
Verwarmingsvermogen:
300 W
Breedte - 400 mm - ()
Kleur - Wit - ()
De Mexen Mars elektrische radiator 500 x 400 mm, 300 W is de ideale oplossing voor moderne interieurs. Dankzij de compacte afmetingen (500 mm hoog, 400 mm breed) en elegante witte afwerking past hij in elke ruimte. Het vermogen van 300 W zorgt voor efficiënte verwarming en de ingebouwde thermostaat handhaaft de optimale temperatuur. Bediening met draaiknop en LED-display en functies zoals Gevoelligheid en Comfort vergroten het gebruiksgemak. Corrosiebestendige coating en energiebesparing in ECO-modus maken het een duurzame en zuinige keuze. Vereist vulling met water of een mengsel van glycol, en extra beveiliging beschermt tegen 'droog' gebruik. Bevat de benodigde montageaccessoires.
Technische gegevens:
Hoogte: 500 mm
Breedte: 400 mm
Diepte: 30 mm
Kleur: Wit
Materiaal: Staal
Inhoud: 1,9 l
Verwarmingsvermogen: 300 W
Aantal verwarmingsstaven: 10
Totale lengte van het verwarmingselement: 438 mm
Lente van verwarmingsgedeelte: 349 mm
Lente van stroomkabel: 1,5 m
Bedrijfsspanning: 230V/50 Hz
Beschermingsgraad: IP44
Bediening met draaiknop en LED-display
Extra beveiliging tegen drooglopen
Ingebouwde thermostaat houdt de gewenste temperatuur van de radiator
Hoogwaardig, duurzaam lakwerk bestand tegen corrosie
Inclusief: ophanging, montagekit en afsluitdoppen
Radiatorfuncties:
- ECO energiebesparing door de mogelijkheid om een constante temperatuur tot 50°C in te stellen
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Verwarmingsvermogen: 300 W
Bij het kiezen van een elektrische verwarmingselement met een vermogen van 300 W is het belangrijk om deze goed af te stemmen op de capaciteit van de radiator, zodat de verwarming van de ruimte effectief, ergonomisch en veilig is.
Staal
Thermostaat
Gevoelig
Comfort
ECO
Moderne bediening
Droogbeveiliging
Thermisch comfort het hele jaar door
Aansluiting 230V
De elektrische verwarmingselement directe aansluiting op het stopcontact 230V is een zeer handige oplossing die snel en eenvoudig gebruik mogelijk maakt zonder dat er extra kabels of speciale apparaten nodig zijn.
Beschermingsgraad: IP44
Spiraalkabel van 1,5 m
Weerstand tegen dofheid en corrosie
10 jaar garantie
2 jaar garantie
Serie
Breedte
400 mm
Hoogte
500 mm
Diepte
30 mm
Type
Elektrisch
Verwarmingsvermogen
300 W
Kleur
Wit
Materiaal
Staal
Montage
Montage-sterkte
Universeel
Oriëntatie
Verticaal
Garantiebepalingen - radiator
Garantiebepalingen - elektrische verwarmingselement
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,97%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
 Staal Staal
Thermostaat Thermostaat
Index:
W110-0500-400-6300-20
500 mm
400 mm
300 W
Breedte - 400 mm - ()