Mexen Acavia vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE ondervloer 1,5 mm, 4 V-voeg, Acacia - F1066-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Acavia vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE ondervloer 1,5 mm, 4 V-voeg, Acacia - F1066-1240-182-505-4V1-01 Mexen Acavia vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE ondervloer 1,5 mm, 4 V-voeg, Acacia - F1066-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Index:
F1066-1240-182-505-4V1-01
Lengte:
1240 mm
Breedte:
182 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Acacia
Mexen Acavia vinyl panelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm bieden een duurzame en stijlvolle vloeroplossing. Met een dikte van 6,5 mm, inclusief een IXPE onderlaag van 1,5 mm, bieden ze uitstekende geluidsisolatie en comfort. De panelen hebben een AC4 slijtageklasse en gebruiksklasse 32, wat ze geschikt maakt voor intensief gebruik. Het Valinge 2G installatiegemak en de 100% waterbestendigheid maken ze ideaal voor elke ruimte, terwijl de natuurlijke Acacia structuur esthetische aantrekkingskracht biedt.
Productspecificatie:
Lengte: 1240 mm
Breedte: 182 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Slijtlaag dikte: 0,55 mm
Slijtklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks per doos: 8
Aantal m² per doos: 1,80
Structuur: Acacia
Materiaal: Polymeer-steencomposiet
Installatiemethode: Valinge 2G
Antislipklasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-voeg
Geïntegreerde IXPE ondervloer - 1,5 mm
Waterdichtheid - 100%
Oppervlak vergemakkelijkt reiniging van vuil
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibel met lage temperatuur vloerverwarming
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
SPC
System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
Dilatatie
20 jaar garantie
Serie
Lengte
1240 mm
Breedte
182 mm
Dikte
6,5 mm
Patroon
Materiaal
Polymeer-steen composiet
Montagewijze
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
8
Aantal m² in een pakket
1,80
V-Groef
Structuur
Acacia
Tint
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,84%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.8054 m2
Totaal: 1 - stukken: 8
SPC SPC
Index:
F1066-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm