Mexen Overland Park vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-voegen, Jatoba - F1067-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Overland Park vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-voegen, Jatoba - F1067-1240-182-505-4V1-01 Mexen Overland Park vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-voegen, Jatoba - F1067-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Index:
F1067-1240-182-505-4V1-01
Lengte:
1240 mm
Breedte:
182 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Jatoba
Patroon - Plank - ()
Monster - Nee - ()
De Mexen Overland Park vinylpanelen bieden een uitstekende combinatie van duurzaamheid en esthetiek. Met afmetingen van 1240 x 182 mm en een dikte van 6,5 mm, inclusief een geïntegreerde IXPE onderlaag van 1,5 mm, zijn deze panelen perfect voor iedere ruimte. De Jatoba-structuur zorgt voor een natuurlijke uitstraling. Dankzij de AC4 slijtvastheidsklasse en klasse 32 gebruikscategorie zijn ze bestand tegen intensief gebruik. De 4 V-groef, het Valinge 2G installatiesysteem en 100% waterbestendigheid maken de installatie eenvoudig en de panelen onderhoudsvriendelijk. Ze zijn ook compatibel met laagtemperatuur vloerverwarming en bieden antislip- en antistatische eigenschappen. Met een oppervlakte die gemakkelijk te reinigen is en bestand tegen krassen, zijn deze panelen een duurzame keuze voor elk interieur.
Productspecificatie:
Lengte: 1240 mm
Breedte: 182 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Slijtage laagdikte: 0,55 mm
Slijtvastheidsklasse: AC4
Gebruikersklasse: 32
Aantal stuks in een pakket: 8
Aantal m² in een pakket: 1,80
Structuur: Jatoba
Materiaal: Polymeer-steen composiet
Montagemethode: Valinge 2G
Antislipklasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-voegen
Geïntegreerde IXPE onderlaag - 1,5 mm
Waterbestendigheid - 100%
Oppervlak vergemakkelijkt reiniging van vuil
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibel met lage temperatuur vloerverwarming
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
SPC
System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
Dilatatie
20 jaar garantie
Lengte
1240 mm
Breedte
182 mm
Dikte
6,5 mm
Patroon
Materiaal
Polymeer-steen composiet
Montagewijze
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
8
Aantal m² in een pakket
1,80
V-Groef
Structuur
Jatoba
Tint
Natuurlijk
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,84%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.8054 m2
Totaal: 1 - stukken: 8
SPC SPC
Index:
F1067-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm