Mexen Parker vinyltegels visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag IPEX 1,5 mm, 4 V-Voeg, Eik - F1166-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Parker vinyltegels visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag IPEX 1,5 mm, 4 V-Voeg, Eik - F1166-0635-127-505-4V1-01 Mexen Parker vinyltegels visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag IPEX 1,5 mm, 4 V-Voeg, Eik - F1166-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1166-0635-127-505-4V1-01
Lengte:
635 mm
Breedte:
127 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Visgraat - ()
Monster - Nee - ()
Mexen Parker panele winylowe jodełka combineren esthetiek met duurzaamheid. Met afmetingen van 635 x 127 mm en een dikte van 6,5 mm, bieden deze panelen een stevige ondergrond dankzij de waterbestendige SPC-kern. De AC4 slijtklasse en een 0,55 mm slijtlaag zorgen voor een lange levensduur, zelfs bij intensief gebruik. De Valinge 2G-kliksysteem maakt installatie eenvoudig en de 4-zijdige V-groef vergroot de visuele diepte. Met hun natuurlijke eiken structuur en geïntegreerde IXPE onderlaag zijn deze panelen ideaal voor vloerverwarming.
Productspecificatie:
Lengte: 635 mm
Breedte: 127 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Dikte van de slijtlaag: 0,55 mm
Slijtvastheidsklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks per verpakking: 20 (10 links en 10 rechts)
Aantal m² per verpakking: 1,61
Antislipklasse: DS
Warmtegeleidingscoëfficiënt: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-Voeg
Geïntegreerde IXPE onderlaag - 1,5 mm
Waterbestendigheid - 100%
Vuil werende oppervlakte
Bestand tegen mechanische beschadigingen en krassen
Compatibiliteit met lage temperatuur vloerverwarming
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Lengte
635 mm
Breedte
127 mm
Dikte
6,5 mm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
20
Aantal m² in een pakket
1,61
Tint
Natuurlijk
Schrijf ons
19,91%
m2
+10% bezorging
1.6129 m2
Totaal: 1 - stukken: 20
Index:
F1166-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm