Mexen Charter Oak vinylpanelen visgraat 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC-onderlaag, 4 V-voeg, Eik - F1469-0570-095-255-4V1-01
search
Mexen Charter Oak vinylpanelen visgraat 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC-onderlaag, 4 V-voeg, Eik - F1469-0570-095-255-4V1-01 Mexen Charter Oak vinylpanelen visgraat 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC-onderlaag, 4 V-voeg, Eik - F1469-0570-095-255-4V1-01
LVT LVT
Installatie met lijm Installatie met lijm
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Index:
F1469-0570-095-255-4V1-01
Lengte:
570 mm
Breedte:
95 mm
Dikte:
2,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Visgraat - ()
Monster - Nee - ()
De Mexen Charter Oak panele winylowe jodełka bieden een uitstekende combinatie van duurzaamheid en esthetiek. Met een lengte van 570 mm en een breedte van 95 mm zijn ze perfect voor diverse ruimtes. De planken hebben een dikte van 2,5 mm met een slijtlaag van 0,55 mm en een slijtageklasse AC4, wat zorgt voor langdurige prestaties. Het gebruiksgemak wordt vergroot door de 4-zijdige V-Fuga en het geïntegreerde PVC-onderlaag. Deze panelen zijn waterbestendig, antislip (klasse DS) en perfect voor vloerverwarming. Bovendien is het oppervlak gemakkelijk te reinigen en bestand tegen krassen en mechanische schade.
Productspecificatie:
Lengte: 570 mm
Breedte: 95 mm
Dikte: 2,5 mm
Dikte van de slijtlaag: 0,55 mm
Slijtageklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks in een pakket: 26 (13 links en 13 rechts)
Aantal m² in een pakket: 1,40
Structuur: Eik
Materiaal: Kunststof
Installatiemethode: Gelijmd
Antislipklasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,087 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-Groef
Geïntegreerde PVC onderlaag
Waterbestendigheid - 100%
Oppervlakte vergemakkelijkt het reinigen van vuil
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met lage temperatuur vloerverwarming
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
LVT
Installatie met lijm
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde ondervloer
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
20 jaar garantie
Serie
Lengte
570 mm
Breedte
95 mm
Dikte
2,5 mm
Patroon
Materiaal
Kunststof
Montagewijze
Met lijm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
26
Aantal m² in een pakket
1,40
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Natuurlijk
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,96%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.4079 m2
Totaal: 1 - stukken: 26
LVT LVT
Index:
F1469-0570-095-255-4V1-01
570 mm
95 mm
2,5 mm