Mexen Sun Valley vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1189-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Sun Valley vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1189-0635-127-505-4V1-01 Mexen Sun Valley vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1189-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1189-0635-127-505-4V1-01
Lengte:
635 mm
Breedte:
127 mm
Dikte:
6,5 mm
Monster - Nee - ()
De Mexen Sun Valley panelen bieden een uitstekende keuze voor elk interieur. Met een lengte van 635 mm en breedte van 127 mm zijn de panelen ideaal voor een stijlvol patroon. De totale dikte is 6,5 mm, inclusief een geïntegreerde 1,5 mm IXPE onderlaag voor extra comfort. Dankzij de slijtagelaag van 0,55 mm en slijtageklasse AC4 zijn de panelen duurzaam en bestand tegen dagelijkse slijtage. Deze panelen zijn waterdicht, antislip (klasse DS) en beschikken over een 4-zijdige V-groef voor een natuurlijke uitstraling. Eenvoudige installatie door het Valinge 2G systeem en compatibiliteit met vloerverwarming maken dit product ideaal voor moderne woningen. Bovendien is het oppervlak gemakkelijk schoon te maken, antistatisch en biedt het uitstekende thermische geleiding (0,144 W/mK). De structuur in eikenhoutafwerking geeft een warme, natuurlijke sfeer aan elke ruimte.
Productspecificatie:
Lengte: 635 mm
Breedte: 127 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Dikte van de slijtlaag: 0,55 mm
Slijtageklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks per verpakking: 20 (10 linker en 10 rechter)
Aantal m² per verpakking: 1,61
Structuur: Eik
Materiaal: Polymeer-steencomposiet
Montagemethode: Valinge 2G
Antislipklasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-groef
Geïntegreerde IXPE-onderlaag - 1,5 mm
Waterdichtheid - 100%
Oppervlak dat het reinigen van vuil vergemakkelijkt
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met lage temperatuur vloerverwarming
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
20 jaar garantie
Serie
Lengte
635 mm
Breedte
127 mm
Dikte
6,5 mm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Schrijf ons
19,91%
m2
+10% bezorging
Index:
F1189-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm