Mexen Uni-Term radiatorklep hoek, Duplex, DN50, goud - W907-000-50
search
Messing Messing
1 Mpa 1 Mpa
Standaardaansluiting Standaardaansluiting
Index:
W907-000-50
Type:
Kleur:
Goud
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Goud - ()
Mexen hoekradiatorkraan, Duplex, DN50, goud, kenmerkt zich door de hoge kwaliteit van messing en een elegante gouden afwerking. Dankzij de aansluitdiameter G 1/2", de draad voor de knop M30 x 1,5 mm, en een maximale werktemperatuur tot 120°C en werkdruk tot 10 bar, is het zeer efficiënt. De kraan biedt de mogelijkheid om de knop links of rechts aan te sluiten en heeft een onderste aansluiting met een afstand van 50 mm. De set bevat koppelingen voor meerlaagse en koperen buizen.
Technische gegevens:
Materiaal: Messing
Kleur: Goud
Aansluitdiameter: G 1/2"
Draad voor kop: M30 x 1,5 mm
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Voedende en afsluitende radiatorkraan
Onderste aansluiting met een afstand van 50 mm
Mogelijkheid om de knop links of rechts aan te sluiten
Inclusief koppelingen voor meerlaagse buizen van 16x2 mm en koperen buizen van 15 mm
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Messing
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Standaardaansluiting
2 jaar garantie
Serie
Type
Kleur
Goud
Aansluitsdiameter
G 1/2"
Gebruikershandleiding
Veiligheidsinformatie
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
100% Klanten bevelen dit product aan
Kwaliteit
Verschijning
5.0
Algemene beoordeling gebaseerd op 1 Beoordeling
  • Gekocht
  • Andere varianten
19,95%