Mexen Uni-Term radiatorkraan tweepijps DN50, recht 1/2"x16 mm, nikkel - W912-016-01
search
Mexen Uni-Term radiatorkraan tweepijps DN50, recht 1/2"x16 mm, nikkel - W912-016-01 Mexen Uni-Term radiatorkraan tweepijps DN50, recht 1/2"x16 mm, nikkel - W912-016-01 Mexen Uni-Term radiatorkraan tweepijps DN50, recht 1/2"x16 mm, nikkel - W912-016-01
Messing Messing
1 Mpa 1 Mpa
Standaardaansluiting Standaardaansluiting
Index:
W912-016-01
Type:
Kleur:
Nikkel
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Nikkel - ()
Mexen tweepijps radiatorklep DN50, recht 1/2"x16 mm, nikkel is een hoogwaardig product gemaakt van messing, dat zich kenmerkt door duurzaamheid en weerstand tegen hoge temperaturen tot 120°C en een druk tot 10 bar. Dankzij de eenvoudige aansluiting met een diameter van 1/2" en pex 16 mm is deze klep gemakkelijk te installeren. De onderste aansluiting met een afstand van 50 mm en de elegante nikkelafwerking geven het een esthetische uitstraling, waardoor het een ideale keuze is voor moderne verwarmingsinstallaties.
Technische gegevens:
Materiaal: Messing
Kleur: Nikkel
Aansluitdiameter: G 1/2" en pex 16 mm
Bedrijfstemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Aanvoer- en afsluitradiatorklep
Onderste aansluiting met een afstand van 50 mm
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Messing
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Standaardaansluiting
2 jaar garantie
Serie
Type
Kleur
Nikkel
Aansluitsdiameter
G 1/2"
Gebruikershandleiding
Veiligheidsinformatie
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,95%