Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66
search
Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars badkamer radiateur 1200 x 400 mm, 439 W, antraciet - W110-1200-400-00-66
 Staal Staal
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-66
Hoogte:
1200 mm
Kleur:
Antraciet
Breedte:
400 mm
Verwarmingsvermogen:
439 W
Breedte - 400 mm - ()
Kleur - Antraciet - ()
Technische gegevens:
Hoogte: 1200 mm
Breedte: 400 mm
Diepte: 30 mm
Aansluitafstand:
- 35 cm (onder) of 5 cm (midden)
Kleur: Antraciet RAL 7016
Materiaal: Staal
Gewicht: 7,07 kg
Reactie op vuur: A1
Werktemperatuur: max 95 °C
Maximale werkdruk: 0,6 Mpa
Verwarmingsvermogen:
- 75/65/20 °C - 439 W
Aansluitingen:
- 2xG ½″ midden
- 4xG ½″ van boven en onder aan de rechter- of linkerzijde
Mogelijkheid om een verwarmingselement te installeren
Hoge kwaliteit, duurzame laklaag bestand tegen corrosie
Bevat: ophangingen, montagekit, afdichtdoppen en ontluchter
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Staal
Max. 0,6 Mpa
De maximale werkdruk is 0,6 Mpa (6 bar). Dit betekent dat de radiator veilig en effectief kan werken onder standaard gebruiksomstandigheden. Het zorgt voor optimaal thermisch comfort en een aangename kamertemperatuur.
Max. 95°C
Weerstand tegen dofheid en corrosie
10 jaar garantie
Serie
Breedte
400 mm
Hoogte
1200 mm
Diepte
30 mm
439 W
Kleur
Antraciet
Materiaal
Staal
Montage-sterkte
Universeel
Verbindingsafstand
5 cm , 35 cm
Aansluiting
Midden , Onderkant
Oriëntatie
Verticaal
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,93%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
 Staal Staal
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-66
1200 mm
400 mm
439 W
Breedte - 400 mm - ()