Mexen G00 thermostatische hoekset, Duplex, DN50, goud - W907-900-50
search
Messing Messing
Beveiliging tegen bevriezen Beveiliging tegen bevriezen
Temperatuurregeling Temperatuurregeling
Index:
W907-900-50
Type:
Hoekig
Serie:
G00
Kleur:
Goud
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Goud - ()
Mexen G00 thermostatische hoekset, Duplex, DN50, goud, biedt uitstekende technische eigenschappen. Gemaakt van messing en beschikbaar in een elegante gouden kleur, heeft de klep een aansluitdiameter van G 1/2", maximale werkdruk van 10 bar en bedrijfstemperatuur tot 120°C. Dankzij de onderste aansluiting met een steek van 50 mm en een kopdraad van M30 x 1,5 mm zorgt deze set voor eenvoudige installatie. Het temperatuuraanpassingsysteem van 0 tot 29°C en de vorstbescherming bij 5°C zijn extra voordelen.
Technische gegevens:
Materiaal van de klep: Messing
Kleur van de klep: Goud
Aansluitdiameter van de klep: G 1/2"
Bedrijfstemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Voedende en afsluitende radiatorventiel
Onderste aansluiting met een steek van 50 mm
Draad van de kop: M30 x 1,5 mm
Kleur van de kop: Goud
Regelschaal: 0-5
Temperatuurbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Vorstbescherming 5°C
De kop kan zowel aan de linker- als rechterzijde van de klep worden aangesloten
Inclusief extra koppelingen voor meerlagenbuizen 16x2 mm en koppelingen voor koperen buizen 15 mm
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Messing
Beveiliging tegen bevriezen
Temperatuurregeling
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
2 jaar garantie
G00
Type
Hoekig
Kleur
Goud
Aansluitsdiameter
G 1/2"
Afdekking
Nee
Gebruiksaanwijzing - radiatorventiel
Handleiding - thermostatische kop
Veiligheidsinformatie - radiatorklep
Veiligheidsinformatie - thermostaatkop
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,99%