Mexen Hades elektrische radiator 1500 x 400 mm, 600 W, antraciet - W104-1500-400-2600-66
search
Mexen Hades elektrische radiator 1500 x 400 mm, 600 W, antraciet - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrische radiator 1500 x 400 mm, 600 W, antraciet - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrische radiator 1500 x 400 mm, 600 W, antraciet - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrische radiator 1500 x 400 mm, 600 W, antraciet - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrische radiator 1500 x 400 mm, 600 W, antraciet - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrische radiator 1500 x 400 mm, 600 W, antraciet - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrische radiator 1500 x 400 mm, 600 W, antraciet - W104-1500-400-2600-66
Verwarmingsvermogen: 600 W Verwarmingsvermogen: 600 W
 Staal Staal
Thermostaat Thermostaat
Index:
W104-1500-400-2600-66
Hoogte:
1500 mm
Kleur:
Antraciet
Breedte:
400 mm
Verwarmingsvermogen:
600 W
Breedte - 400 mm - ()
Kleur - Antraciet - ()
Mexen Hades is een moderne elektrische radiator met afmetingen van 1500 x 400 mm en een vermogen van 600 W, ideaal voor het efficiënt verwarmen van ruimtes. Gemaakt van hoogwaardig staal, heeft het een duurzame, corrosiebestendige laklaag. Dankzij de 27 verwarmingsstangen zorgt het voor een gelijkmatige warmteverdeling. De antraciete kleur geeft het een elegante uitstraling. Bediening via een aanraakgevoelig LED-display en functies zoals een thermostaat en kinderslot vergroten de functionaliteit en veiligheid van het gebruik.
Technische gegevens:
Hoogte: 1500 mm
Breedte: 400 mm
Diepte: 30 mm
Kleur: Antraciet
Materiaal: Staal
Inhoud: 5,5 l
Verwarmingsvermogen: 600 W
Aantal verwarmingsstangen: 27
Totale lengte van het verwarmingselement: 656 mm
Lengte van het verwarmingselement: 540 mm
Kabellengte: 1,5 m
Werkspanning: 230V/50 Hz
Beschermingsgraad: IP44
Aanraakbesturing via LED-display
Extra beveiliging tegen droogkoken
Ingebouwde thermostaat handhaaft de gewenste radiator temperatuur
Hoge kwaliteit, duurzame laklaag bestand tegen corrosie
Radiator vereist vulling met water of een mengsel van water, bijv. met glycol voor correcte werking
Inbegrepen: ophangingen, montagekit en afsluitdoppen
Radiator functies:
- Sensitive stelt de temperatuur in tussen 40°C-65°C
- Ouderlijk slot maakt het mogelijk de verwarming bedieningspaneel te vergrendelen
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Verwarmingsvermogen: 600 W
Bij de keuze van een elektrische verwarmingselement met een vermogen van 600 W is het belangrijk om deze goed af te stemmen op het rendement van de radiator, zodat het verwarmen van de ruimte effectief, ergonomisch en veilig is.
Staal
Thermostaat
Gevoelig
Comfort
Ouderlijk slot
Droogbeveiliging
Thermisch comfort het hele jaar door
Aansluiting 230V
De elektrische verwarmingselement directe aansluiting op het stopcontact 230V is een zeer handige oplossing die snel en eenvoudig gebruik mogelijk maakt zonder dat er extra kabels of speciale apparaten nodig zijn.
Beschermingsgraad: IP44
Spiraalkabel van 1,5 m
Weerstand tegen dofheid en corrosie
10 jaar garantie
2 jaar garantie
Serie
Breedte
400 mm
Hoogte
1500 mm
Diepte
30 mm
Type
Elektrisch
Verwarmingsvermogen
600 W
Kleur
Antraciet
Materiaal
Staal
Montage
Montage-sterkte
Universeel
Oriëntatie
Verticaal
Garantiebepalingen - radiator
Garantiebepalingen - elektrische verwarmingselement
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,97%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
 Staal Staal
Thermostaat Thermostaat
Index:
W104-1500-400-2600-66
1500 mm
400 mm
600 W
Breedte - 400 mm - ()