Mexen Killeen vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1137-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Killeen  vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1137-1240-182-505-4V1-01 Mexen Killeen  vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1137-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Index:
F1137-1240-182-505-4V1-01
Lengte:
1240 mm
Breedte:
182 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Eik
Monster - Nee - ()
Mexen Killeen vinylpanelen bieden een perfecte balans tussen stijl en functionaliteit. Met een formaat van 1240 x 182 mm zijn ze eenvoudig te installeren dankzij het Valinge 2G-kliksysteem. De panelen hebben een totale dikte van 6,5 mm, inclusief een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm voor een comfortabel loopoppervlak en verbeterde geluidsisolatie. Met een slijtlaagdikte van 0,55 mm bieden ze AC4 slijtvastheid en klasse 32 duurzaamheid, ideaal voor intensief gebruik. Het houtachtige eiken structuur biedt een authentieke uitstraling. De 4-zijdige V-Fuga zorgt voor een naadloze uitstraling, terwijl de waterdichtheid van 100% en de eenvoud van onderhoud optimale prestaties garanderen. Bovendien zijn ze compatibel met vloerverwarming en bieden ze uitstekende antislip- en antistatische eigenschappen.
Productspecificatie:
Lengte: 1240 mm
Breedte: 182 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Slijtlaagdikte: 0,55 mm
Slijtageklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks per verpakking: 8
Aantal m² per verpakking: 1,80
Structuur: Eik
Materiaal: Polymeer-steencomposiet
Montagemethode: Valinge 2G
Anti-slipklasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-voeg
Geïntegreerde IXPE onderlaag - 1,5 mm
Waterbestendigheid - 100%
Vuilbestendige oppervlakte
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibel met lage temperatuurs vloerverwarming
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
SPC
System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
Dilatatie
20 jaar garantie
Serie
Lengte
1240 mm
Breedte
182 mm
Dikte
6,5 mm
Patroon
Materiaal
Polymeer-steen composiet
Montagewijze
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
8
Aantal m² in een pakket
1,80
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,84%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.8054 m2
Totaal: 1 - stukken: 8
SPC SPC
Index:
F1137-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm