Mexen Rocky Mountain vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1142-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Rocky Mountain vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1142-1240-182-505-4V1-01 Mexen Rocky Mountain vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1142-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Merk:
Ean:
Index:
F1142-1240-182-505-4V1-01
Lengte:
1240 mm
Breedte:
182 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Plank - ()
Monster - Nee - ()
De Mexen Rocky Mountain panele winylowe zijn de perfecte keuze voor elke ruimte dankzij hun duurzame en praktische eigenschappen. Met afmetingen van 1240 x 182 mm en een dikte van 6,5 mm (inclusief een IXPE onderlaag van 1,5 mm), bieden deze panelen een hoge gebruiksklasse van 32 en slijtvastheid AC4. De natuurgetrouwe eikenstructuur en 4-zijdige V-fug maakt ze visueel aantrekkelijk. Het materiaal, een polymeer-steen composiet, zorgt voor volledige waterbestendigheid en eenvoudige reiniging. Deze panelen zijn antislip (DS), antistatisch (≤ 2kV), en hebben een thermische geleidbaarheid van 0,144 W/mK, waardoor ze compatibel zijn met lage temperatuur vloerverwarming en bestand tegen mechanische schade en krassen.
Productspecificatie:
Lengte: 1240 mm
Breedte: 182 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Dikte van de slijtlaag: 0,55 mm
Slijtageklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks per pak: 8
Aantal m² per pak: 1,80
Structuur: Eik
Materiaal: Polymeer-steen composiet
Installatiemethode: Valinge 2G
Antislipklasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-voeg
Geïntegreerde IXPE onderlaag - 1,5 mm
Waterbestendigheid - 100%
Onderhoudsvriendelijke oppervlakte
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met vloerverwarming met lage temperatuur
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
SPC
System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
Dilatatie
20 jaar garantie
Lengte
1240 mm
Breedte
182 mm
Dikte
6,5 mm
Patroon
Materiaal
Polymeer-steen composiet
Montagewijze
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
8
Aantal m² in een pakket
1,80
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Natuurlijk
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,84%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.8054 m2
Totaal: 1 - stukken: 8
SPC SPC
Merk:
Ean:
Index:
F1142-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm