Mexen Rocky Mountain vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1184-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Rocky Mountain vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1184-0635-127-505-4V1-01 Mexen Rocky Mountain vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1184-0635-127-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Merk:
Ean:
Index:
F1184-0635-127-505-4V1-01
Lengte:
635 mm
Breedte:
127 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Visgraat - ()
Monster - Nee - ()
De Mexen Rocky Mountain panele winylowe jodełka biedt een uitstekende combinatie van elegantie en functionaliteit. Met een lengte van 635 mm en een breedte van 127 mm zijn deze panelen perfect voor een stijlvolle afwerking. De dikte van het paneel is 6,5 mm, inclusief een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm, die zorgt voor extra comfort en isolatie. De Dąb-structuur biedt een natuurlijke uitstraling, terwijl de AC4-klasse slijtvastheid en klasse 32 gebruiksintensiteit garant staan voor duurzaamheid. De 4-zijdige V-Fuga en Valinge 2G montagegemak maken installatie eenvoudig, terwijl de waterbestendigheid van 100% en antislipklasse DS voor veiligheid zorgen. Met een oppervlakte die gemakkelijk te reinigen is en bestand is tegen mechanische schade en krassen, is dit product ideaal voor elke ruimte en compatibel met laagtemperatuur vloerverwarming.
Productspecificatie:
Lengte: 635 mm
Breedte: 127 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Slijtlaag dikte: 0,55 mm
Slijtklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks in een pakket: 20 (10 links en 10 rechts)
Aantal m² in een pakket: 1,61
Structuur: Eik
Materiaal: Polymeer-steen composiet
Montagemethode: Valinge 2G
Anti-slip klasse: DS
Warmtegeleiding: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2 kV
4-zijdige V-groef
Geïntegreerde IXPE onderlaag - 1,5 mm
Waterdichtheid - 100%
Oppervlakte gemakkelijk te reinigen
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met laagtemperatuur vloerverwarming
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
SPC
System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
Dilatatie
20 jaar garantie
Lengte
635 mm
Breedte
127 mm
Dikte
6,5 mm
Patroon
Materiaal
Polymeer-steen composiet
Montagewijze
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
20
Aantal m² in een pakket
1,61
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Natuurlijk
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,91%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.6129 m2
Totaal: 1 - stukken: 20
SPC SPC
Merk:
Ean:
Index:
F1184-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm