Mexen Windsor vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, ondervloer IPEX 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1167-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Windsor vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, ondervloer IPEX 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1167-0635-127-505-4V1-01 Mexen Windsor vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, ondervloer IPEX 1,5 mm, 4 V-groef, Eik - F1167-0635-127-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Index:
F1167-0635-127-505-4V1-01
Lengte:
635 mm
Breedte:
127 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Visgraat - ()
Monster - Nee - ()
De Mexen Windsor panele winylowe jodełka biedt een stijlvolle en duurzame vloeroplossing met een natuurgetrouwe eiken structuur. Deze panelen hebben een formaat van 635 x 127 mm en een totale dikte van 6,5 mm inclusief een IXPE onderlaag van 1,5 mm, die voor extra comfort zorgt. Ze zijn slijtvast met een AC4-klasse, terwijl de gebruiksklasse 32 zorgt voor veelzijdigheid in zowel residentiële als commerciële ruimtes. De 4-zijdige V-Fuga benadrukt het authentieke parketgevoel, terwijl de waterbestendigheid van 100% bescherming tegen vocht biedt. Dankzij de Valinge 2G click-installatie zijn ze eenvoudig te plaatsen. De panelen zijn bovendien antislip (DS-klasse) en antistatisch, wat zowel veiligheid als comfort vergroot. Zeer geschikt voor vloerverwarming door de goede thermische geleidbaarheid van 0,144 W/mK.
Productspecificatie:
Lengte: 635 mm
Breedte: 127 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Dikte van de slijtlaag: 0,55 mm
Slijtvastheidsklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks in een pakket: 20 (10 linker en 10 rechter)
Aantal m² in een pakket: 1,61
Structuur: Eik
Materiaal: Polymeer-stenen composiet
Montagemethode: Valinge 2G
Anti-slip klasse: DS
Warmtegeleidingsvermogen: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-groef
Geïntegreerde IXPE-ondervloer - 1,5 mm
Waterdichtheid - 100%
Oppervlak dat schoonmaken van vuil vergemakkelijkt
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met vloerverwarming op lage temperatuur
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
SPC
System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
Dilatatie
20 jaar garantie
Serie
Lengte
635 mm
Breedte
127 mm
Dikte
6,5 mm
Patroon
Materiaal
Polymeer-steen composiet
Montagewijze
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
20
Aantal m² in een pakket
1,61
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,91%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.6129 m2
Totaal: 1 - stukken: 20
SPC SPC
Index:
F1167-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm