Mexen Manhattan vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag IPEX 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1173-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Manhattan vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag IPEX 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1173-0635-127-505-4V1-01 Mexen Manhattan vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag IPEX 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1173-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1173-0635-127-505-4V1-01
Lengte:
635 mm
Breedte:
127 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Visgraat - ()
Monster - Nee - ()
Mexen Manhattan panele bieden een elegante uitbreiding aan uw interieur met hun Dąb-houten structuur. Deze hoogwaardige SPC-vloeren hebben een dikte van 6,5 mm inclusief een IXPE onderlaag van 1,5 mm. Met een slijwaarde van AC4 en gebruiksklasse 32 zijn ze ideaal voor intensief gebruik. De 4-zijdige V-Fuga en Valinge 2G montage zorgen voor een eenvoudige en duurzame plaatsing. Verder zijn de panelen waterbestendig, antislip en antistatisch, en ze werken uitstekend met vloerverwarming.
Productspecificatie:
Lengte: 635 mm
Breedte: 127 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Dikte van de slijtlaag: 0,55 mm
Slijtageklasse: AC4
Gebruikersklasse: 32
Aantal stuks in een pakket: 20 (10 links en 10 rechts)
Aantal m² in een pakket: 1,61
Structuur: Eik
Materiaal: Polymeer-stenen composiet
Montagewijze: Valinge 2G
Antislipklasse: DS
Warmtegeleiding: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-voeg
Geïntegreerde IXPE-onderlaag - 1,5 mm
Waterdichtheid - 100%
Oppervlak dat schoonmaken van vuil vergemakkelijkt
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met lage temperatuur vloerverwarming
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
20 jaar garantie
Serie
Lengte
635 mm
Breedte
127 mm
Dikte
6,5 mm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
20
Aantal m² in een pakket
1,61
Schrijf ons
19,91%
m2
+10% bezorging
1.6129 m2
Totaal: 1 - stukken: 20
Index:
F1173-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm