Mexen Chattanooga vinyltegels visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eiken - F1178-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Chattanooga  vinyltegels visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eiken - F1178-0635-127-505-4V1-01 Mexen Chattanooga  vinyltegels visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eiken - F1178-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1178-0635-127-505-4V1-01
Lengte:
635 mm
Breedte:
127 mm
Dikte:
6,5 mm
Monster - Nee - ()
De Mexen Chattanooga panele winylowe jodełka bieden een stijlvolle oplossing voor elke ruimte. Met een afmeting van 635 x 127 mm en een totale dikte van 6,5 mm, inclusief een geïntegreerde IXPE onderlaag van 1,5 mm, is het een robuust en comfortabel product. De klasse AC4 en gebruiksklasse 32 garanderen duurzaamheid en slijtvastheid, terwijl de 4-zijdige V-Fuga voor een elegante uitstraling zorgt. Deze panelen zijn gemaakt van een polimeer-steen composietmateriaal en zijn volledig waterdicht, perfect voor vochtige omgevingen. Bovendien bieden ze een uitstekende antislipklasse DS en zijn ze antistatisch ≤ 2kV. Met de Valinge 2G montagesysteem zijn ze eenvoudig te installeren. De Mexen Chattanooga panelen zijn compatibel met lage temperatuur vloerverwarming en zijn bestand tegen krassen en mechanische schade, wat zorgt voor een lange levensduur. De oppervlaktestructuur van eikenhout geeft een natuurlijke en warme uitstraling aan uw ruimte en maakt het schoonmaken eenvoudig.
Productspecificatie:
Lengte: 635 mm
Breedte: 127 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Slijtlaagdikte: 0,55 mm
Slijtvastheidsklasse: AC4
Gebruikersklasse: 32
Aantal stuks per verpakking: 20 (10 links en 10 rechts)
Aantal m² per verpakking: 1,61
Structuur: Eiken
Materiaal: Polymeer-steencomposiet
Installatiemethode: Valinge 2G
Antislipklasse: DS
Warmtegeleidingscoëfficiënt: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-voeg
Geïntegreerde IXPE onderlaag - 1,5 mm
Waterdichtheid - 100%
Gemakkelijk schoon te maken oppervlak
Bestand tegen mechanische beschadigingen en krassen
Compatibel met lage temperatuur vloerverwarming
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Lengte
635 mm
Breedte
127 mm
Dikte
6,5 mm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Tint
Natuurlijk
Schrijf ons
19,91%
m2
+10% bezorging
Index:
F1178-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm