Mexen Chattanooga vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-Voeg, Eiken - F1120-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Chattanooga  vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-Voeg, Eiken - F1120-1240-182-505-4V1-01 Mexen Chattanooga  vinylpanelen 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, IXPE onderlaag 1,5 mm, 4 V-Voeg, Eiken - F1120-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Index:
F1120-1240-182-505-4V1-01
Lengte:
1240 mm
Breedte:
182 mm
Dikte:
6,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Plank - ()
Monster - Nee - ()
Mexen Chattanooga vinylpanelen bieden tal van voordelen voor elke ruimte. Met afmetingen van 1240 x 182 mm en een dikte van 6,5 mm, inclusief een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm, zijn deze panelen ideaal voor duurzaamheid en comfort. De AC4-slijtageklasse en de gebruiksklasse 32 garanderen een uitstekende slijtvastheid. De Valinge 2G-installatiemethode maakt plaatsing eenvoudig. Met een 4-zijdige V-voeg en een eikenhoutstructuur stralen de panelen een luxe uitstraling uit. Ze zijn 100% waterdicht, antislip, antistatisch en compatibel met vloerverwarming, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende toepassingen.
Productspecificatie:
Lengte: 1240 mm
Breedte: 182 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Slijtlaag dikte: 0,55 mm
Slijtageklasse: AC4
Gebruikersklasse: 32
Aantal stuks in verpakking: 8
Aantal m² in verpakking: 1,80
Structuur: Eiken
Materiaal: Polymeer-steen composiet
Installatiemethode: Valinge 2G
Anti-slip klasse: DS
Warmtegeleidingscoëfficiënt: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-Voeg
Geïntegreerde IXPE onderlaag - 1,5 mm
Waterbestendigheid - 100%
Oppervlak vergemakkelijkt reiniging van vuil
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met laagtemperatuur vloerverwarming
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
SPC
System Uniclick 2G
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
Dilatatie
20 jaar garantie
Lengte
1240 mm
Breedte
182 mm
Dikte
6,5 mm
Patroon
Materiaal
Polymeer-steen composiet
Montagewijze
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
8
Aantal m² in een pakket
1,80
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Natuurlijk
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,84%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.8054 m2
Totaal: 1 - stukken: 8
SPC SPC
Index:
F1120-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm