Mexen AL-L buis PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 m - W97101-1620-100
search
Mexen AL-L buis PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 m - W97101-1620-100 Mexen AL-L buis PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 m - W97101-1620-100 Mexen AL-L buis PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 m - W97101-1620-100
Antidiffusiviteit 100% Antidiffusiviteit 100%
Veelzijdig gebruik Veelzijdig gebruik
Bestand tegen hoge temperaturen Bestand tegen hoge temperaturen
Index:
W97101-1620-100
Type:
Buis
Lengte:
100 m
Diameter:
20 mm
Diameter - 20 mm - ()
Technische gegevens:
Lengte: 100 m
Externe diameter: 20 mm
Wanddikte: 2 mm
Middellaagdikte: 0,23 mm
Aantal lagen: 5
Externe laag: Polyethyleen
Middellaag: Aluminium
Interne laag: Crosslinked polyethyleen
Type verbinding: Laser kopgelast
Werktemperatuur: max 95 °C
Maximale werkdruk bij 20°C: 10 bar
Gas- en corrosieweestand: 100% antidoorspoeling
Lineaire uitzettingscoëfficiënt: 0,024mm/(m⋅K)
Warmtegeleiding: 0,43 W/(m²K)
Reactie op vuur: Klasse E
Minimale buigradius handmatig: 100 mm
Minimale buigradius met veer: 70 mm
Toepassing:
- centrale verwarming
- vloerverwarming
- koud en warm tapwater
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Antidiffusiviteit 100%
Veelzijdig gebruik
Bestand tegen hoge temperaturen
10 jaar garantie
Hygiëne Attest PZH
Serie
Lengte
100 m
Diameter
20 mm
Type
Buis
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Bijlage PZH
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,96%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Index:
W97101-1620-100
20 mm
Diameter - 20 mm - ()