Mexen Spirit Lake vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1193-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Spirit Lake vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1193-0635-127-505-4V1-01 Mexen Spirit Lake vinylpanelen visgraat 635 x 127 mm SPC 6,5 mm onderlaag 1,5 mm, 4 V-voeg, Eik - F1193-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1193-0635-127-505-4V1-01
Lengte:
635 mm
Breedte:
127 mm
Dikte:
6,5 mm
Monster - Nee - ()
De Mexen Spirit Lake panele winylowe jodełka bieden de perfecte balans tussen stijl en functionaliteit. Met een lengte van 635 mm en breedte van 127 mm, voegen deze panelen een elegante uitstraling toe aan elke ruimte. De SPC-constructie van 6,5 mm dikte en een slijtlaag van 0,55 mm (klasse AC4) garanderen duurzaamheid en slijtvastheid. Dankzij de 100% waterdichtheid en antislipklasse DS zijn ze geschikt voor vochtige ruimtes. Eenvoudige installatie dankzij het Valinge 2G-systeem, in combinatie met een geïntegreerde IXPE-ondervloer van 1,5 mm, biedt ze extra comfort en geluiddemping. De 4-zijdige V-groef benadrukt het authentieke eikenhoutdesign, ideaal voor gebruik met laagtemperatuur vloerverwarming. Met uitstekende thermische geleidbaarheid en antistatische eigenschappen zijn deze panelen een uitstekende keuze voor elke moderne woning.
Productspecificatie:
Lengte: 635 mm
Breedte: 127 mm
Dikte: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Slijtlaagdikte: 0,55 mm
Slijtageklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks per verpakking: 20 (10 links en 10 rechts)
Aantal m² per verpakking: 1,61
Structuur: Eik
Materiaal: Polymeer-steen composiet
Installatiemethode: Valinge 2G
Antislipklasse: DS
Warmtegeleidbaarheid: 0,144 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-voeg
Geïntegreerde IXPE-onderlaag - 1,5 mm
Waterdichtheid - 100%
Oppervlak vergemakkelijkt het reinigen van vuil
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met vloerverwarming bij lage temperatuur
Geïntegreerde onderlaag
De onderlaag zorgt voor thermische en akoestische isolatie en draagt bij aan de stabiliteit van de vloer. Ons product heeft een geïntegreerde IXPE-onderlaag van 1,5 mm. Dankzij deze oplossing hoeven we geen extra materialen op de vloer te leggen, waardoor het leggen van de vloer veel comfortabeler en sneller is.
20 jaar garantie
Serie
Lengte
635 mm
Breedte
127 mm
Dikte
6,5 mm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Schrijf ons
19,91%
m2
+10% bezorging
Index:
F1193-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm