Mexen Nova 3x LED Lamp E27, A70, 20W, Neutraal - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
search
Mexen Nova 3x LED Lamp E27, A70, 20W, Neutraal - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED Lamp E27, A70, 20W, Neutraal - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED Lamp E27, A70, 20W, Neutraal - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED Lamp E27, A70, 20W, Neutraal - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x LED Lamp E27, A70, 20W, Neutraal - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
Energiezuinigheid Energiezuinigheid
LED-technologie LED-technologie
Neutrale kleur Neutrale kleur
Index:
L100-E27-2040-01x03
Strumień świetlny:
2100 lm
Technische gegevens:
Hoogte: 138 mm
Breedte: 60 mm
Type lamp: A70
Fittingtype: E27
Vermogen: 20 W
Equivalent vermogen: 100 W
Lichtstroom: 2100 lm
Lichtkleur: Neutraal
Kleurtemperatuur: 4000K
Kleurweergave-index CRI: Ra ≥ 80
Dimbaar: Nee
Kleur kap: Melkachtig
Materiaal kap: Kunststof
Aantal stuks per verpakking: 3
Stralingshoek: 220º
Spanning: 220-240V
Energieklasse: F
Energieverbruik: 20 kWh/1000 h
LED-technologie
Neutrale kleur
Breedte
60 mm
Hoogte
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383471
Ilość sztuk
4
Schrijf ons
19,32%