Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Warm - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x06
Energiezuinigheid Energiezuinigheid
LED-technologie LED-technologie
Warme kleur Warme kleur
Index:
L100-E27-2030-01x06
Strumień świetlny:
2100 lm
Technische gegevens:
Hoogte: 138 mm
Breedte: 60 mm
Type lamp: A70
Type fitting: E27
Vermogen: 20 W
Equivalent vermogen: 100 W
Lichtstroom: 2100 lm
Lichtkleur: Warm
Kleurtemperatuur: 3000K
Kleurweergave-index CRI: Ra ≥ 80
Dimmen mogelijk: Nee
Kap kleur: Melkachtig
Kap materiaal: Kunststof
Aantal stuks in verpakking: 6
Lichtstraalhoek: 220º
Spanning: 220-240V
Energieklasse: F
Energieverbruik: 20 kWh/1000 h
LED-technologie
Warme kleur
Breedte
60 mm
Hoogte
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383468
Ilość sztuk
6
Schrijf ons
19,66%