Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Koud - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Koud - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Koud - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Koud - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Koud - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A70, 20W, Koud - 6500K, 2100 lm - L100-E27-2065-01x06
Energiezuinigheid Energiezuinigheid
LED-technologie LED-technologie
Koude kleur Koude kleur
Index:
L100-E27-2065-01x06
Strumień świetlny:
2100 lm
Technische gegevens:
Hoogte: 138 mm
Breedte: 60 mm
Type lamp: A70
Fittingtype: E27
Vermogen: 20 W
Equivalente vermogen: 100 W
Lichtstroom: 2100 lm
Lichtkleur: Koud
Kleurtemperatuur: 6500K
Kleurweergave-index CRI: Ra ≥ 80
Dimbaar: Nee
Kleur lampenkap: Melkachtig
Materiaal lampenkap: Kunststof
Aantal stuks in verpakking: 6
Licht hoek: 220º
Spanning: 220-240V
Energieklasse: F
Energieverbruik: 20 kWh/1000 u
LED-technologie
Koude kleur
Breedte
60 mm
Hoogte
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383477
Ilość sztuk
6
Schrijf ons
19,66%