Mexen Nova 6x LED-Lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-Lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED-Lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED-Lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED-Lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x LED-Lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
Energiezuinigheid Energiezuinigheid
LED-technologie LED-technologie
Koude kleur Koude kleur
Index:
L100-E27-1865-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1890 lm
Technische gegevens:
Hoogte: 138 mm
Breedte: 60 mm
Type lamp: A70
Type fitting: E27
Vermogen: 18 W
Equivalent vermogen: 100 W
Lichtstroom: 1890 lm
Lichtkleur: Koud
Kleurtemperatuur: 6500K
Kleurweergave-index CRI: Ra ≥ 80
Dimbaar: Nee
Kap kleur: Melkachtig
Kap materiaal: Kunststof
Aantal stuks in verpakking: 6
Stralingshoek: 220°
Spanning: 220-240V
Energieklasse: F
Stroomverbruik: 18 kWh/1000 u
Beschermingsgraad: IP20
Certificaten: CE, RoHS
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Energiezuinigheid
LED-technologie
Koude kleur
Veilig voor de gezondheid
Ra ≥ 80
Lange levensduur
Onmiddellijke start
Aangenaam voor de ogen
Verlichtingshoek 220°
Schok- en trillingsbestendigheid
Geen delicate elementen, zoals een gloeidraad — ze zijn mechanisch duurzamer
CE-certificaat
RoHS-certificaat
Bescherm het milieu
3 jaar garantie
Serie
Breedte
60 mm
Hoogte
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1890 lm
Lichtkleuren
Temperatura barwowa
Dimoptie
Nee
Kleur van de kap
Melkachtig
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
6
Napięcie
220-240V
Eprel
EPREL-informatiekaart
Veiligheidsinformatie
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,62%