Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
search
Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A70, 18W, Koud - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x03
Energiezuinigheid Energiezuinigheid
LED-technologie LED-technologie
Koude kleur Koude kleur
Index:
L100-E27-1865-01x03
Strumień świetlny:
1890 lm
Technische gegevens:
Hoogte: 138 mm
Breedte: 60 mm
Type lamp: A70
Type fitting: E27
Vermogen: 18 W
Equivalente vermogen: 100 W
Lichtstroom: 1890 lm
Lichtkleur: Koud
Kleurtemperatuur: 6500K
Kleurweergave-index CRI: Ra ≥ 80
Dimmen mogelijk: Nee
Kap kleur: Melkachtig
Kap materiaal: Kunststof
Aantal stuks in verpakking: 3
Lichtstraalhoek: 220º
Spanning: 220-240V
Energieklasse: F
Energieverbruik: 18 kWh/1000 u
Beschermingsgraad: IP20
Certificaten: CE, RoHS
LED-technologie
Koude kleur
Breedte
60 mm
Hoogte
138 mm
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
4
Schrijf ons
19,55%