Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50
search
Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 900 x 600 mm, 340 W, goud - W110-0900-600-00-50
 Staal Staal
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-50
Hoogte:
900 mm
Kleur:
Breedte:
600 mm
Verwarmingsvermogen:
340 W
Breedte - 600 mm - ()
Kleur - Goud - ()
Mexen Mars is een moderne badkamerradiator met afmetingen van 900 x 600 mm en een vermogen van 340 W die elke ruimte elegantie geeft dankzij de gouden afwerking. Gemaakt van duurzaam staal, heeft hij een duurzame laklaag die bestand is tegen corrosie. Hij kenmerkt zich door uitstekende vuurreactie (klasse A1) en werkt bij temperaturen tot 95°C met een maximale werkdruk van 0,6 Mpa. Flexibele montagemogelijkheden omvatten verschillende aansluitafstanden en de mogelijkheid om een verwarmingselement toe te voegen. De set bevat alles wat nodig is voor installatie.
Technische gegevens:
Hoogte: 900 mm
Breedte: 600 mm
Diepte: 30 mm
Aansluitafstanden:
- 55 cm (onder) of 5 cm (midden)
Kleur: Goud
Materiaal: Staal
Gewicht: 6,73 kg
Inhoud: 4,4 l
Reactie op vuur: A1
Werktemperatuur: max 95 °C
Maximale werkdruk: 0,6 Mpa
Verwarmingskracht:
- 75/65/20 °C - 340 W
Aansluitingen:
- 2xG ½″ midden
- 4xG ½″ van boven en onder aan de rechter of linker zijde
Mogelijkheid om verwarmingselement te monteren
Hoogwaardige, duurzame laklaag bestand tegen corrosie
Inclusief: ophangingen, montagekit, afdekpluggen en ontluchter
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Staal
Max. 0,6 Mpa
De maximale werkdruk is 0,6 Mpa (6 bar). Dit betekent dat de radiator veilig en effectief kan werken onder standaard gebruiksomstandigheden. Het zorgt voor optimaal thermisch comfort en een aangename kamertemperatuur.
Max. 95°C
Weerstand tegen dofheid en corrosie
10 jaar garantie
Serie
Breedte
600 mm
Hoogte
900 mm
Diepte
30 mm
Verwarmingsvermogen
340 W
Kleur
Materiaal
Staal
Montage-sterkte
Universeel
Verbindingsafstand
5 cm , 55 cm
Aansluiting
Onderkant , Midden
Oriëntatie
Verticaal
Garantievoorwaarden
Veiligheidsinformatie
Gebruiksaanwijzing
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,99%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
 Staal Staal
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-50
900 mm
600 mm
340 W
Breedte - 600 mm - ()