Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50
search
Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars badkamerradiator 1500 x 600 mm, 576 W, goud - W110-1500-600-00-50
 Staal Staal
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-50
Hoogte:
1500 mm
Kleur:
Breedte:
600 mm
Verwarmingsvermogen:
576 W
Breedte - 600 mm - ()
Kleur - Goud - ()
De Mexen Mars badkamerradiator is de ideale oplossing voor uw badkamer. Het valt op door indrukwekkende afmetingen van 1500 x 600 mm en een vermogen van 576 W. De radiator is gemaakt van duurzaam staal met een corrosiebestendige gouden lak. Geschikt voor een maximale werktemperatuur van 95 °C en een druk van 0,6 Mpa. Biedt verschillende aansluitopties, inclusief onder- en middenaansluitingen, met de mogelijkheid voor installatie van een verwarmingsstaaf. De brandreactieklasse A1 garandeert veiligheid. De set bevat ophangbeugels, montageset en ontluchter.
Technische gegevens:
Hoogte: 1500 mm
Breedte: 600 mm
Diepte: 30 mm
Aansluithoek:
- 55 cm (onder) of 5 cm (midden)
Kleur: Goud
Materiaal: Staal
Gewicht: 11,10 kg
Inhoud: 7,5 l
Reactie op vuur: A1
Werktemperatuur: max 95 °C
Maximale werkdruk: 0,6 Mpa
Verwarmingsvermogen:
- 75/65/20 °C - 576 W
Mogelijkheid voor installatie van verwarmingsstaaf
Hoogwaardige, duurzame laklaag bestand tegen corrosie
Inclusief: ophangbeugels, montageset, afdichtdopjes en ontluchter
Max. 0,6 Mpa
De maximale werkdruk is 0,6 Mpa (6 bar). Dit betekent dat de radiator veilig en effectief kan werken onder standaard gebruiksomstandigheden. Het zorgt voor optimaal thermisch comfort en een aangename kamertemperatuur.
Max. 95°C
Breedte
600 mm
Hoogte
1500 mm
Diepte
30 mm
576 W
Verbindingsafstand
5 cm , 45 cm
Aansluiting
Onderkant , Midden
Schrijf ons
19,99%
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-50
1500 mm
600 mm
576 W
Breedte - 600 mm - ()