Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66
search
Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars badkamer radiator 1500 x 600 mm, 729 W, antraciet - W110-1500-600-00-66
 Staal Staal
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-66
Hoogte:
1500 mm
Kleur:
Antraciet
Breedte:
600 mm
Verwarmingsvermogen:
729 W
Breedte - 600 mm - ()
Kleur - Antraciet - ()
Mexen Mars is een betrouwbare badkamer radiator verkrijgbaar in stijlvolle antracietkleur. Het heeft afmetingen van 1500 mm hoogte en 600 mm breedte, en een diepte van 30 mm, waardoor het perfect in elk interieur past. Het verwarmingsvermogen van 729 W zorgt voor efficiënte verwarming, en de stalen constructie garandeert duurzaamheid. Dankzij de mogelijkheid om een verwarmingsstaaf te monteren en de stevige corrosiebestendige lakafwerking, is Mexen Mars een praktische en duurzame keuze. Montageset, pluggen en ontluchter inbegrepen.
Technische gegevens:
Hoogte: 1500 mm
Breedte: 600 mm
Diepte: 30 mm
Aansluitafstand:
- 55 cm (onderkant) of 5 cm (midden)
Kleur: Antraciet RAL 7016
Materiaal: Staal
Gewicht: 11,10 kg
Capaciteit: 7,5 l
Reactie op vuur: A1
Werktemperatuur: max 95 °C
Maximale werkdruk: 0,6 Mpa
Verwarmingsvermogen:
- 75/65/20 °C - 729 W
Mogelijkheid om een verwarmingselement te installeren
Hoogwaardige, duurzame lakafwerking die bestand is tegen corrosie
Inbegrepen: ophangsystemen, montageset, afdichtpluggen en ontluchter
Max. 0,6 Mpa
De maximale werkdruk is 0,6 Mpa (6 bar). Dit betekent dat de radiator veilig en effectief kan werken onder standaard gebruiksomstandigheden. Het zorgt voor optimaal thermisch comfort en een aangename kamertemperatuur.
Max. 95°C
Breedte
600 mm
Hoogte
1500 mm
Diepte
30 mm
729 W
Kleur
Antraciet
Verbindingsafstand
5 cm , 45 cm
Aansluiting
Onderkant , Midden
Schrijf ons
19,99%
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-66
1500 mm
600 mm
729 W
Breedte - 600 mm - ()