Mexen G00 thermostatische set hoek/recht met afdekplaat R, Duplex, DN50, wit - W908-900-905-20
search
Index:
W908-900-905-20
Kleur:
Wit
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Wit - ()
Technische gegevens:
Klepmateriaal: Messing
Kleur klep: Wit
Aansluitdiameter klep: G 1/2"
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Onderste aansluiting met een afstand van 50 mm
Draad van de kop: M30 x 1,5 mm
Kleur kop: Wit
Instelschaal: 0-5
Temperatuurinstelbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Bescherming tegen bevriezing 5°C
Mogelijkheid om de kop aan de linker- of rechterzijde van de klep aan te sluiten
Kleur afdekplaat: Wit
Rozetmateriaal: Roestvrij staal
Breedte rozet: 115 x 65 mm
Hoogte rozet: 7 mm
Diameter van de interne opening: 21 mm
Materiaal bussen: Messing
Lengte bussen: 50 mm
Interne diameter bussen: 20 mm
Afstand tussen openingen voor radiatoraansluitingen: 50 mm
De afdekplaat bestaat uit een dubbele rozet en twee bussen
Inclusief extra koppelingen voor meerlaagse buizen van 16x2 mm en koppelingen voor koperen buizen van 15 mm
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Weerstand en duurzaamheid
Kleur
Wit
Afdekking
Ja
Schrijf ons
19,93%