Mexen G00 thermostaatset hoek/recht met afdekkap R, Duplex, DN50, goud - W908-900-905-50
search
Index:
W908-900-905-50
Kleur:
Goud
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Goud - ()
Technische gegevens:
Materiaal van de klep: Messing
Kleur van de klep: Goud
Aansluitdiameter van de klep: G 1/2"
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Onderste aansluiting met een afstand van 50 mm
Draadafmeting kop: M30 x 1,5 mm
Kleur van de kop: Goud
Regelingsschaal: 0-5
Temperatuurinstelbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Bescherming tegen bevriezing 5°C
Mogelijkheid om de kop aan de linker- of rechterzijde van de klep aan te sluiten
Kleur van de afdekkap: Goud
Rozetmateriaal: Roestvrij staal
Breedte van de rozet: 115 x 65 mm
Hoogte van de rozet: 7 mm
Diameter van het interne gat: 21 mm
Materiaal van de hulzen: Messing
Lengte van de hulzen: 50 mm
Interne diameter van de hulzen: 20 mm
Afstand tussen de gaten voor radiatoraansluitingen: 50 mm
De afdekkap bestaat uit een dubbel rozet en twee hulzen
Inclusief extra koppelingen voor meerlaagse buizen 16x2 mm en koppelingen voor koperen buizen 15 mm
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Weerstand en duurzaamheid
Kleur
Goud
Afdekking
Ja
Schrijf ons
19,99%