Mexen G00 axiale thermostatische set met afdekking S, wit - W903-900-909-20
search
Index:
W903-900-909-20
Kleur:
Wit
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Wit - ()
Mexen G00 axiale thermostatische set met afdekking S, wit, is de ideale oplossing voor moderne interieurs. Gemaakt van messing, biedt het duurzaamheid en weerstand tegen hoge temperaturen (tot 120°C) en druk (tot 10 bar). De witte kleur van de kleppen en afdekking past perfect bij elk interieur. De schroefdraad van de kop M30 x 1,5 mm en de eenvoudige temperatuuraanpassing in het bereik van 0-29°C vergroten de functionaliteit. Extra bescherming tegen bevriezing bij 5°C garandeert probleemloos gebruik onder alle omstandigheden.
Technische gegevens:
Materiaal van de kleppen: Messing
Kleur van de kleppen: Wit
Aansluitdiameter van de kleppen: G 1/2"
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Draad van de kop: M30 x 1,5 mm
Kleur van de kop: Wit
Schaal van de regeling: 0-5
Temperatuurinstelbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Bescherming tegen bevriezing 5°C
Kleur van de afdekking: Wit
Materiaal van de rozetten: Roestvrij staal
Breedte van de rozetten: 65 mm
Hoogte van de rozetten: 7 mm
Diameter van het binnenste gat: 21 mm
Materiaal van de hulzen: Messing
Lengte van de hulzen: 50 mm
Interne diameter van de hulzen: 20 mm
De afdekking bestaat uit twee enkele rozetten en een huls
De set bevat een voedings- en afsluitradiatorklep
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Kleur
Wit
Schrijf ons
19,88%