Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03
search
Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03
Energiezuinigheid Energiezuinigheid
LED-technologie LED-technologie
Koude kleur Koude kleur
Index:
L100-E27-1565-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1575 lm
Technische gegevens:
Hoogte: 124 mm
Breedte: 60 mm
Type lamp: A60
Fittingtype: E27
Vermogen: 15 W
Equivalente vermogen: 100 W
Lichtstroom: 1575 lm
Lichtkleur: Koud
Kleurtemperatuur: 6500K
Kleurweergave-index CRI: Ra ≥ 80
Dimbaar: Nee
Kleur kap: Melkachtig
Materiaal kap: Kunststof
Aantal stuks in verpakking: 3
Stralingshoek: 220º
Spanning: 220-240V
Energieklasse: F
Energieverbruik: 15 kWh/1000 h
Beschermingsgraad: IP20
Certificaten: CE, RoHS
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Energiezuinigheid
LED-technologie
Koude kleur
Veilig voor de gezondheid
Ra ≥ 80
Lange levensduur
Onmiddellijke start
Aangenaam voor de ogen
Verlichtingshoek 220°
Schok- en trillingsbestendigheid
Geen delicate elementen, zoals een gloeidraad — ze zijn mechanisch duurzamer
CE-certificaat
RoHS-certificaat
Bescherm het milieu
3 jaar garantie
Serie
Breedte
60 mm
Hoogte
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1575 lm
Lichtkleuren
Temperatura barwowa
Dimoptie
Nee
Kleur van de kap
Melkachtig
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
4
Napięcie
220-240V
Eprel
EPREL-informatiekaart
Veiligheidsinformatie
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,82%