Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Koud - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x06
Energiezuinigheid Energiezuinigheid
LED-technologie LED-technologie
Koude kleur Koude kleur
Index:
L100-E27-1565-01x06
Strumień świetlny:
1575 lm
Technische gegevens:
Hoogte: 124 mm
Breedte: 60 mm
Type lamp: A60
Type fitting: E27
Vermogen: 15 W
Equivalent vermogen: 100 W
Lichtstroom: 1575 lm
Lichtkleur: Koud
Kleurtemperatuur: 6500K
Kleurweergave-index CRI: Ra ≥ 80
Dimbaar: Nee
Kleur kap: Melkachtig
Materiaal kap: Kunststof
Aantal stuks in verpakking: 6
Energieklasse: F
Energieverbruik: 15 kWh/1000 uur
LED-technologie
Koude kleur
Breedte
60 mm
Hoogte
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Schrijf ons
19,36%