Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Neutraal - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
search
Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Neutraal - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Neutraal - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Neutraal - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Neutraal - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED-lamp E27, A60, 15W, Neutraal - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
Energiezuinigheid Energiezuinigheid
LED-technologie LED-technologie
Neutrale kleur Neutrale kleur
Index:
L100-E27-1540-01x06
Strumień świetlny:
1575 lm
Technische gegevens:
Hoogte: 124 mm
Breedte: 60 mm
Type lamp: A60
Type fitting: E27
Vermogen: 15 W
Equivalent vermogen: 100 W
Lichtstroom: 1575 lm
Lichtkleur: Neutraal
Kleurtemperatuur: 4000K
Kleurweergave-index CRI: Ra ≥ 80
Dimfunctie: Nee
Kleur kap: Melkachtig
Materiaal kap: Kunststof
Aantal stuks in de verpakking: 6
Energieklasse: F
Energieverbruik: 15 kWh/1000 h
LED-technologie
Neutrale kleur
Breedte
60 mm
Hoogte
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383404
Schrijf ons
19,36%