Mexen G00 hoek thermostatische set met afdekplaat R, Duplex, DN50, wit - W907-900-905-20
search
Index:
W907-900-905-20
Kleur:
Wit
Aansluitsdiameter:
G 1/2"
Kleur - Wit - ()
Mexen G00 hoek thermostatische set met afdekplaat R, Duplex, DN50, wit is de ideale oplossing voor uw verwarmingssysteem. De klep is gemaakt van messing met een aansluitdiameter van G 1/2", heeft een witte kleur en een maximale werktemperatuur van 120°C en werkdruk van 10 bar. Het ontwerp maakt een onderzijde aansluiting met 50 mm afstand mogelijk, evenals montage van de kop aan de linker- of rechterkant van de klep. De set bevat een afdekplaat met een dubbele rozet en hulzen van messing, wat zorgt voor een esthetisch uiterlijk en duurzaamheid.
Technische gegevens:
Materiaal van de klep: Messing
Kleur van de klep: Wit
Aansluitdiameter van de klep: G 1/2"
Werktemperatuur: max 120 °C
Maximale werkdruk: 10 bar
Aanvoer- en afsluitradiatorklep
Onderzijde aansluiting met 50 mm afstand
Schroefdraad van de kop: M30 x 1,5 mm
Kleur van de kop: Wit
Regelschaal: 0-5
Temperatuurregelbereik: 0-29 °C
Omgevingstemperatuur: max 50 °C
Vorstbeveiliging 5°C
Mogelijkheid om de kop aan de linker- of rechterkant van de klep aan te sluiten
Kleur afdekplaat: Wit
Materiaal van de rozet: Roestvrij staal
Breedte van de rozet: 115 x 65 mm
Hoogte van de rozet: 7 mm
Diameter van het interne gat: 21 mm
Materiaal van de hulzen: Messing
Lengte van de hulzen: 50 mm
Interne diameter van de hulzen: 20 mm
Afstand van de gaten voor radiatoraansluitingen: 50 mm
De afdekplaat bestaat uit een dubbele rozet en twee hulzen
Inclusief extra koppelingen voor meerlaagse buizen 16x2 mm en koppelingen voor koperen buizen van 15 mm
1 Mpa
Het product is geschikt voor gebruik in installaties waar de werkdruk tot 1 Mpa (10 bar) kan zijn. Dit is een belangrijke parameter die zorgt voor een correcte en veilige werking in systemen met een relatief hoge druk.
Weerstand en duurzaamheid
Kleur
Wit
Afdekking
Ja
Schrijf ons
100% Klanten bevelen dit product aan
Kwaliteit
Verschijning
5.0
Algemene beoordeling gebaseerd op 1 Beoordeling
  • Gekocht
  • Andere varianten
19,99%