Mexen Rocky Mountain vinylpanelen 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC-onderlaag, 4 V-voegen, Eik - F1342-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Rocky Mountain vinylpanelen 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC-onderlaag, 4 V-voegen, Eik - F1342-1227-187-255-4V1-01 Mexen Rocky Mountain vinylpanelen 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC-onderlaag, 4 V-voegen, Eik - F1342-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Installatie met lijm Installatie met lijm
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Merk:
Ean:
Index:
F1342-1227-187-255-4V1-01
Lengte:
1227 mm
Breedte:
187 mm
Dikte:
2,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Plank - ()
Monster - Nee - ()
De Mexen Rocky Mountain vinylplanken bieden een hoogwaardige vloeroplossing met vele voordelen. Met een lengte van 1227 mm en een breedte van 187 mm zijn ze perfect voor diverse ruimtes. De planken hebben een dikte van 2,5 mm en een slijtlaag van 0,55 mm, wat resulteert in een uitstekende duurzaamheid en een AC4 slijtageklasse. Ze bieden een 100% waterdicht ontwerp en een structuur die eenvoudig te reinigen is. De 4-zijdige V-fuga en geïntegreerde PVC-onderlaag zorgen voor een authentieke eikenlook met verhoogde stabiliteit. Ze zijn eenvoudig te installeren met de lijmmethode en bieden antislip klasse DS en warmtegeleiding van 0,087 W/mK. De Mexen Rocky Mountain is antistatisch en compatibel met lage temperatuur vloerverwarming, waardoor het een ideale keuze is voor elk modern huishouden.
Productspecificaties:
Lengte: 1227 mm
Breedte: 187 mm
Dikte: 2,5 mm
Dikte van de slijtage laag: 0,55 mm
Slijtageklasse: AC4
Gebruikersklasse: 32
Aantal stuks in een pakket: 12
Aantal m² in een pakket: 2,75
Structuur: Eik
Materiaal: Kunststof
Installatiemethode: Lijmen
Antislipklasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,087 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-voegen
Geïntegreerde PVC-onderlaag
Waterdichtheid - 100%
Oppervlak vergemakkelijkt het schoonmaken
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibel met vloerverwarming op lage temperatuur
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
LVT
Installatie met lijm
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde ondervloer
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
20 jaar garantie
Lengte
1227 mm
Breedte
187 mm
Dikte
2,5 mm
Patroon
Materiaal
Kunststof
Montagewijze
Met lijm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
12
Aantal m² in een pakket
2,75
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Natuurlijk
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,78%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
2.7533 m2
Totaal: 1 - stukken: 12
LVT LVT
Merk:
Ean:
Index:
F1342-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm