Mexen Binox stalen gootsteen met 2 kamers 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
  • Keukendagen
search
Mexen Binox stalen gootsteen met 2 kamers 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox stalen gootsteen met 2 kamers 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox stalen gootsteen met 2 kamers 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox stalen gootsteen met 2 kamers 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox stalen gootsteen met 2 kamers 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
Roestvrij staal AISI 304 Roestvrij staal AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Krasbestendigheid Krasbestendigheid
Index:
6421802000-01HC
Kleur:
Kleur - Inox - ()
Oppervlakte - Honingraat - ()
Product specificatie:
Grootte: 800x450x200 mm
Diepte van de kom: 200 mm
Afmetingen van de kom: 400x362 mm
Randstaaldikte: 3 mm
Komstaaldikte: 1 mm
Rondingsstraal van de hoeken van de kom: R10
Afvoerdiameter: Ø92 mm
Type: 2-kamer
Soort: Inbouw, Onderbouw
Materiaal: Roestvrij staal AISI 304
Kleur: Inox
Oppervlak: Honingraat
Sifonafwerking: Inox
Overloopopening: Ja
Kraanopening: Nee
Handmatige sifon inclusief afvalmandje en stop
Extra afdekking voor afvoer
Verborgen overloopgat
Geluiddempende matten voor de gootsteen
Bestand tegen stoten, krassen en verkleuring
Bestand tegen hoge temperaturen en thermische schokken
Oppervlak dat gemakkelijk schoon te maken is
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Roestvrij staal AISI 304
PerfectClean
Krasbestendigheid
Vlekbestendigheid
Hittebestendigheid
Geluidsabsorberende matten gootsteen
Verborgen overloopgat
2 jaar garantie
Serie
Langere zijde
800 mm
Kortere zijde
450 mm
Kleur
Oppervlakte
Honingraat
Vorm
Rechthoekig
Montage-sterkte
Universeel
Sifon inbegrepen
Ja
Aantal kamers
Openingen
0
Afdruiprek
Zonder afdruiprek
Overschrijving
Ja
Gebruikershandleiding
Veiligheidsinformatie
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
20%