Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamer 800 x 450 mm, zwart HC - 6421802000-70HC
  • Keukendagen
search
Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamer 800 x 450 mm, zwart HC - 6421802000-70HC Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamer 800 x 450 mm, zwart HC - 6421802000-70HC Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamer 800 x 450 mm, zwart HC - 6421802000-70HC Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamer 800 x 450 mm, zwart HC - 6421802000-70HC Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamer 800 x 450 mm, zwart HC - 6421802000-70HC
Index:
6421802000-70HC
Kleur:
Kleur - Zwart - ()
Oppervlakte - Honingraat - ()
Productspecificatie:
Maat: 800x450x200 mm
Diepte van de kamer: 200 mm
Afmetingen van de kamer: 400x362 mm
Randdikte van staal: 3 mm
Staal dikte van de kamer: 1 mm
Hoekradius van de kamer: R10
Afvoerdiameter: Ø92 mm
Type: 2-kamers
Soort: Ingebouwd in aanrechtblad, Onderbouw
Materiaal: Roestvrij staal AISI 304
Kleur: Zwart
Oppervlak: Honingraat
Afwerking van de sifon: Zwart
Overloopgat: Ja
Kraangat: Nee
Handmatige sifon inbegrepen met afvalmandje en stop
Extra afdekking voor afvoer
Verborgen overloopgat
Geluidsdempende matten voor spoelbak
Bestand tegen schokken, krassen en verkleuring
Bestand tegen hoge temperatuur en thermische schok
Oppervlak dat eenvoudig schoon te maken is
Langere zijde
800 mm
Kortere zijde
450 mm
Schrijf ons
19,99%