Mexen Binox stalen gootsteen met 2 bakken 800 x 450 mm, koper HC - 6421802000-65HC
  • Keukendagen
search
Mexen Binox stalen gootsteen met 2 bakken 800 x 450 mm, koper HC - 6421802000-65HC Mexen Binox stalen gootsteen met 2 bakken 800 x 450 mm, koper HC - 6421802000-65HC Mexen Binox stalen gootsteen met 2 bakken 800 x 450 mm, koper HC - 6421802000-65HC Mexen Binox stalen gootsteen met 2 bakken 800 x 450 mm, koper HC - 6421802000-65HC Mexen Binox stalen gootsteen met 2 bakken 800 x 450 mm, koper HC - 6421802000-65HC
Roestvrij staal AISI 304 Roestvrij staal AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Krasbestendigheid Krasbestendigheid
Index:
6421802000-65HC
Kleur:
Kleur - Koper - ()
Oppervlakte - Honingraat - ()
Productspecificatie:
Grootte: 800x450x200 mm
Diepte van de kom: 200 mm
Afmetingen van de kom: 400x362 mm
Dikte van het randstaal: 3 mm
Dikte van het komstaal: 1 mm
Hoekradius van de kom: R10
Diameter van de afvoer: Ø92 mm
Soort: 2-kom
Type: Inbouw, Onderbouw
Materiaal: Roestvrij staal AISI 304
Kleur: Koper
Oppervlak: Honingraat
Syfoonafwerking: Koper
Overloopgat: Ja
Kraangat: Nee
Manuele syfon inclusief afvalmandje en stop
Extra bedekking voor afvoer
Verborgen overloopgat
Geluidsabsorberende matten voor de gootsteen
Bestand tegen stoten, krassen en verkleuring
Bestand tegen hoge temperaturen en thermische schokken
Oppervlak dat het reinigen vergemakkelijkt
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Roestvrij staal AISI 304
PerfectClean
Krasbestendigheid
Vlekbestendigheid
Hittebestendigheid
Geluidsabsorberende matten gootsteen
Verborgen overloopgat
2 jaar garantie
Serie
Langere zijde
800 mm
Kortere zijde
450 mm
Kleur
Oppervlakte
Honingraat
Vorm
Rechthoekig
Montage-sterkte
Universeel
Sifon inbegrepen
Ja
Aantal kamers
Openingen
0
Afdruiprek
Zonder afdruiprek
Overschrijving
Ja
Gebruikershandleiding
Veiligheidsinformatie
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,99%